Tyrimai ir plėtotė

Pasaulinio masto vienalaikiai tyrimai, plėtotė ir inžinerija (RD&E) – raktas į Henkel sėkmę. Kadangi Loctite® produktais šiuo metu prekiaujama daugiau, nei 80 šalių iš viso pasaulio, todėl Henkel pagrįstai laikoma viena  iš pirmaujančiu klijų, sandariklių ir kitos paskirties cheminių priemonių plėtojimo ir gamybos įmonių.


Mūsų atsidavimas tyrimams, plėtotei ir inžinerijai toks didelis, kad per paskutinius penkis metus investavome apie 130 milionų JAV dolerių šiems tikslams. Praeitais metais mūsų investicija į RD&E padidėjo iki 30 milijonų JAV dolerių, kad pateisintų mūsų principą skirti apie 4% pajamų iš prekybos šiai gyvybiškai svarbiai sferai. Dėl šios investicijos mūsų pozicijos išlieka priešakyje, vertinant technologiniu požiūriu.

Henkel vykdo RD&E darbus keturiuose pasauliniuose Loctite® kokybės centruose:

  • Miunchene (Garching-Hochbrück), Vokietija
  • Rocky Hill, Konektikutas, JAV
  • Yokohamoje, Japonija
  • Dubline, Airijoje

Šie kokybės centrai sudaro inžinerinių žinių ir testų vykdymo branduolį, kuo nepasižymi kiti šioje srityje. Be to įmonės 30 strategiškai išdėstytų techninio aptarnavimo centrų garantuoja techninį palaikymą įvairių šalių gamybinėse patalpose; įmonės modernios gamybinės patalpos užtikrina nepertraukiamą aukščiausios kokybės produktų tiekimą. Henkel gamybinės sistemos, skirtos Loctite® produktams, atitinka ISO 9002 kokybinius reikalavimus, taip pat susilaukė pripažinimo už geriausios kokybės sistemas iš įvairiausių įmonių, įskaitant:

General Dynamics Caterpillar OSRAM Sylvania
General Motors Texas Instruments Siemens
Ford Kelsey Hayes Motorola
Chrysler Allied Signal Borg-Warner

Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos