Tepimas ir apsauga

Būdingi pramoninių tepimo priemonių naudojimo pavyzdžiai yra metalo apdorojimas jį tiesinant, metalo formavimas ir naudojimas guoliams.

Pramoninės tepimo priemonės srieginėms jungtims

Siekiant, kad srieginės jungtys nestrigtų, pramonėje naudojamos tepimo priemonės – tai nuo strigimo apsaugantys produktai, gaminami iš klampių ir riebių medžiagų. Išsamiame „Loctite“ produktų asortimente yra universalių sprendimų, taip pat ir pramoninių tepimo priemonių, kurioms keliami specialūs reikalavimai, kaip antai atsparumas vandeniui arba tinkamumas sąlyčiui su maistu. Visi produktai pasižymi puikiomis tepimo savybėmis ir užtikrina patikimą, ilgalaikę apsaugą.

„Loctite“ taip pat siūlo pramoninių tepimo priemonių, kurios yra patvirtintos tinkamomis sąlyčiui su maistu bei specialių produktų plastikinių ir guminių dalių priežiūrai.


Pramoninės tepimo priemonės skirtos mažinti trintį tarp dalių. Daugiausiai jos naudojamos tepti staklių įrankius arba galutinius produktus, kai reikia išvengti naudojamų metalo sąlyčio. Kiekvienam metalui keliami atskiri reikalavimai.

Tepimas. Priemonės nuo strigimo Tepimas. Sausa plėvelė ir alyvos Tepimas. Tepalai

Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos