Techninė priežiūra, taisymas ir kapitalinis remontas

Tik deramai prižiūrimi įrenginiai veikia sklandžiai. „Loctite“ siūlo geriausius sprendimus klijavimo, sandarinimo, valymo ir tepimo srityse.

Mūsų produktai ypač garsėja patikimumu ir sauga. Jie itin naudingi taupant laiką ir mažinant sąnaudas, nes pramonės įrenginių dalys, prižiūrimos naudojant „Loctite“ produktus, genda rečiau.

Sparčiosios nuorodos:

Techninės priežiūros produktų asortimentas Techninės priežiūros specialistų vadovas Pramonės šakas ir įrenginius

Mokymas Partneriai Kontaktai

Naudojimo pavyzdys

Pasižiūrėkite, kaip naudojant „Loctite“ techninės priežiūros sprendimus užtikrinama, kad ši popieriaus gamybos linija sklandžiai veiktų 1900 metrų per minutę našumu.

Techninės priežiūros produktų asortimentas

„Loctite“ – aukščiausios kokybės klijavimo, sandarinimo, valymo ir tepimo produktai.

Kad ir kokia būtų užduotis, ją lengvai įveiksite su „Loctite“.


Techninės priežiūros specialistų vadovas

Suraskite reikiamą sprendimą kiekvienam techninės priežiūros darbui. Mobiliajame įrenginyje, internetu arba neprisijungus prie jo – bet kada ir bet kur.


Sprendimai pagal pramonės šakas ir įrenginius

Daug metų dirbdami pramonės įrenginių gamybos ir techninės priežiūros srityse įgijome gilių žinių apie dažniausiai atliekamus techninės priežiūros ir taisymo darbus visose pagrindinėse pramonės srityse ir plačiausiai naudojamuose pramonės įrenginiuose.

Sprendimai pagal pramonės šakas:
Mūsų parengtose pramonės programose nagrinėjami dažniausiai pasitaikantys techninės priežiūros ir taisymo darbai. Jose pateikiama daugybė naudojimo pavyzdžių, nuorodų ir tiriamųjų darbų. Sužinokite, kaip panašiomis aplinkybėmis atliekami į jūsiškius panašūs darbai.

Jūrų pramonė Kasybos pramonė Plieno pramonė

Naftos ir chemijos pramonė Jėgainės Vandens pramonė

Geležinkelių pramonė General equipment


Sprendimai pagal įrenginius

Mūsų parengtose įrenginių programose išsamiau nagrinėjami specialūs atskirų pramoninių komponentų techninės priežiūros ir taisymo darbai. Pateikiame įvairių taisymo darbų atlikimo būdų ir siūlome tam tinkamų produktų. Jums nereikia rūpintis produktų paieška, todėl galite visą dėmesį skirti atliekamam darbui.

Techninės priežiūros specialistų mokymas

Aukštos kokybės produktai bus geri, tik jei juos naudos išmanantys žmonės. Būtent todėl praktiškai mokome, kaip naudoti mūsų produktus atliekant techninės priežiūros ir taisymo darbus.
Mūsų instruktoriai puikiai žino, su kokiais sunkumais kasdien galite susidurti, todėl parodo reikiamas priemones ir suteikia praktinių žinių, padedančių sėkmingai naudoti mūsų produktus.

Kreipkitės į mus ir galėsime susitarti dėl jūsų poreikius atitinkančių mokymų.


Partneriai

Daugelį mūsų produktų galima įsigyti iš platintojų. Platintojų paieškai artimiausioje vietovėje spustelėkite toliau esantį mygtuką:


Siekdama pasiūlyti ne tik paviršių apdorojimo produktų, bet ir jų pritaikymo paslaugų, bendrovė „Henkel“ bendradarbiauja su atrinktais pramonės įrenginių techninės priežiūros paslaugų teikėjais.


Kontaktai

Jei pageidaujate išsamiau sužinoti apie mūsų „Loctite“ sprendimus, kreipkitės į mus. Mūsų technikos specialistai gali pasiūlyti pagal jūsų poreikius pritaikytą produktų naudojimo mokymo programą.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos