Svarbiausios žinios

Loctite ir Teroson produktai gaminami naudojantis giliomis technologijų žiniomis ir diegiant novatoriškas idėjas. Nuolat tobuliname savo produktus ir gamybos procesus, kad galėtume ne tik patenkinti savo klientų ir vartotojų poreikius, bet ir pranokti jų lūkesčius. Toliau pateikiame novatoriškų Henkel produktų ir sprendimų pavyzdžių.


LOCTITE bendrosios paskirties konstrukciniai klijai, sukurti pagal hibridinių klijų technologiją, yra didelis konstrukcinio klijavimo atradimas. Jie yra sukurti siekiant patenkinti didėjančius montavimo darbų ir techninės priežiūros bei remonto

Henkel atnaujino tarpinių gamybos bei sriegių sandarinimo produktus LOCTITE 518 ir LOCTITE 577.  Inovatyvūs sudėties atnaujinimai ženkliai pagerino produktų sąvybes esant itin ekstemalioms darbo sąlygoms.
Apsaugos nuo strigimo mišiniai LOCTITE yra aukščiausios kokybės produktai, skirti apsaugoti metalinėms dalims nuo korozijos, nuotrynų ir strigimo. Jų sudėtis yra ypatinga, todėl jie tinka esant statinės ir ribinės trinties sąlygoms, kurios susidaro vienu metu dalims sukantis mažu greičiu ir veikiant dideliam slėgiui.

Hibridiniai klijai LOCTITE 4090 yra momentinių klijų (cianoakrilato) ir konstrukcinių klijų (epoksido) derinys. Tai pirmieji momentiniai Henkel klijai, tinkami klijuoti konstrukcinėms dalims.

LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD – unikali keraminė, nesilikoninė apsauginė danga, neleidžianti metalo purslams prikibti prie suvirinimo įrangos. Danga sudaro sausąją plėvelę. Ji neleidžia prikibti purslams ir užtikrina galimybę nepertraukiamai virinti iki aštuonių valandų nedengiant pakartotinai.

Visos Jungtinės Karalystės montuotojai ir santechnikai savo įrankių krepšyje visada turi LOCTITE 55, nes tai jų nepakeičiamas pagalbininkas.

Šis novatoriškas plieninių vamzdžių taisymo sprendimas yra sparti ir taupi alternatyva vamzdžių keitimui. Produktu, kurį sudaro paviršiaus paruošimo, sutvirtinimo ir išorinės dangos komponentai, vamzdžio paviršius dengiamas tiesiogiai.

Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos