Robotizavimas ir automatizavimas


Įvairiose srityse naudojami pramoniniai robotai paspartina gamybos procesus ir užtikrina didesnį jų patikimumą. Siūlome pagal klientų poreikius pritaikytus sprendimus, padedančius robotų ir automatizuotų įrenginių gamintojams padidinti gaminių patvarumą ir sumažinti jų svorį.

Mūsų produktai apima daugumą sričių, su kuriomis susijusi pramoninių robotų ir automatizuotų įrenginių gamyba. Išnaudodami mūsų kompetenciją pagerinsite savo robotų ir automatizuotų įrenginių eksploatacines savybes:
   • Spartesnės ir uždažomosios sandarinimo sistemos, kurias sudaro skystieji sandarinimo tarpikliai ir lankstieji sandarikliai, neleidžia nešvarumams patekti į mechanizmų vidų ir atitinka griežčiausius reikalavimus, keliamus švaraus oro patalpoms.
   • Klijuojant Henkel konstrukciniais klijais galima naudoti lengvesnes medžiagas ir pagaminti geresnių eksploatacinių savybių konstrukcijas.
   • Lengvai įdiegiami sprendimai, mažinantys nuostolingas suvirinimo robotų prastovas.
   • Paprastesnės ir spartesnės skysčių sistemos, pritaikytos bet kokioms eksploatavimo sąlygoms, užtikrinamos moderniausiais mūsų sriegių sandarikliais.
   • Galimybė sparčiai klijuoti mažas dalis, valytuvus, guminius sandariklius ir etiketes naudojant tvirtus momentinius klijus.
   • Sustiprinti ir tvarūs mechanizmai, galintys veikti sparčiau ir esant didesnei apkrovai, įskaitant varžtines jungtis, junges, cilindrinius mazgus (pavyzdžiui, ritinėliai, velenai, krumpliaračiai arba guoliai), kreiptuvus ir gaubtus – jiems naudojamos mūsų sriegių fiksavimo priemonės, tvirtinimo priemonės ir skystieji sandarinimo tarpikliai.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos