RetCalc

Nemokama „Henkel“ paslauga ypač naudinga projektuojantiems inžinieriams. Ji taip pat padeda sumažinti gamybos sąnaudas.


Taupyti sąnaudas – svarbiausia. Iš kitos pusės, reikia laikytis griežtų kokybės standartų, tad projektuojantiems ir gamybos proceso inžinieriams kyla problema, kaip išlaikyti, o gal net pagerinti kokybę ir dar sumažinti gamybos sąnaudas. Taigi, bet kokios priemonės, galinčios padėti šiame procese turi būti itin laukiamos, ypač tokios, kurios yra nemokamos.

Nuolat vis daugiau inžinierių įvairiausių produktų konstrukcijai pritaiko klijus. Ir tai niekur kitur nėra taip akivaizdu, kaip tvirtinant cilindrines dalis, kur RETCALC, nemokama „Henkel“ projektavimo paslauga, padeda inžinieriams apskaičiuoti, kuris sujungimo tipas yra pats tinkamiausias ir kokiais „Loctite“ klijais geriausia klijuoti tam tikromis sąlygomis.
Nors RETCALC (sutrumpintas tvirtinimo skaičiavimų pavadinimas) išleista kiek anksčiau, bendrovė tik dabar pristatė jos patobulintą versiją, kuri papildyta galimybe įvesti papildomų duomenų ir dėl to pateikia išsamesnius skaičiavimų rezultatus.  Ši naujoji kompiuterinė programa, žinoma kaip RETCALC [plus], gali nustatyti „Loctite“ anaerobiniais tvirtinimo mišiniais suklijuotų metalinių mazgų tvirtumą.

Procedūra labai paprasta.

Pateiktus duomenis „Henkel“ įveda į programą ir atlieka reikalingus apskaičiavimus. Rezultatai klausiančiajam gali būti išsiunčiami paštu, faksu arba elektroniniu paštu. Pavyzdžiui, pateikus apkrovos sąlygas ir darbo aplinkos duomenis, kaip antai statines ar dinamines ašines apkrovas, statinį ar dinaminį sukimo momentą ir sukamąjį lenkimo momentą, programa nustatys tinkamiausias medžiagas ir junginio konstrukciją. Kitu atveju, kai medžiagos yra žinomos, galima apskaičiuoti tam tikroje aplinkoje leistiną apkrovą.

Kituose skaičiavimuose gali būti pateikiami išsamesni duomenys, kaip antai mažiausias ir didžiausias kūgio skersmuo, jungties ilgis, tarpelis ir mazgo temperatūra.
Kitais atvejais išsamūs darbo aplinkos duomenys, kritinės temperatūros, nuolatinė darbo temperatūra ir darbo terpė gali būti žinomi, tačiau reikalingi nuokrypių skaičiavimai.

RETCALC [plus] veikimo principas yra paprastas.  Inžinieriai programai pateikia žinomus duomenis, o ji apskaičiuoja nežinomuosius.
Vis daugiau ir daugiau inžinierių savo originalių brėžinių specifikacijose nurodo klijus. Pasinaudojus minėta nemokama paslauga galima apskaičiuoti šių konstrukcijų parametrus ir taip sutaupyti laiko bei pastangų. Ji užtikrina, kad didžiąją bandomųjų darbų dalį galima atlikti neatpjovus nė vienos metalinės detalės. Kitaip tariant, prieš išleidžiant daugybę pinigų.


Henkel Balti OÜ
Sõbra 43
50106 Tartu, Estija
Tel. + 370 6988 2933
Faksas + 372 730 5808
Atsiųskite el. laišką


Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos