Plastiko ir gumos pramonės mašinos


Henkel sprendimai skirti plastiko ir gumos pramonės mašinų gamintojams. Griežtus reikalavimus šiame mašinų gamybos segmente įmanoma užtikrinti tik naudojant aukščiausios kokybės produktus, atsparius darbo aplinkai, kuriai būdinga aukšta temperatūra ir ypač didelės apkrovos.

Išnaudokite privalumus, kuriuos teikia mūsų platus sprendimų asortimentas, apimantis reikliausias produktų taikymo sritis. Mūsų moderniausios technologijos padeda įveikti daugumą užduočių, su kuriomis susiduria plastiko ir gumos pramonės mašinų gamintojai. Pasikliaukite Henkel kompetencija ir produktais:
   • Spartus ir tvarus mašinų gaubtų, stebėjimo langų ir varžtinių jungčių surinkimas bei sandarinimas paprastais naudoti konstrukciniais klijais, lanksčiaisiais klijais ir sandarikliais, puikiai pritaikytais dažytam angliniam plienui, nerūdijančiam plienui ir stiklui.
   • Aukštai temperatūrai atsparūs klijavimo ir sandarinimo sprendimai, naudojant platų asortimentą sudarančius konstrukcinius klijus, momentinius klijus, lanksčiuosius klijus ir sandariklius.
   • Paprastesnės ir spartesnės skysčių sistemos, pritaikytos bet kokioms eksploatavimo sąlygoms, užtikrinamos naudojant sriegių sandariklius.
   • Galimybė sparčiai klijuoti mažas dalis, valytuvus, guminius sandariklius ir etiketes naudojant patikimus momentinius klijus.
   • Patikimi ir tvarūs mechanizmai, galintys veikti esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, įskaitant varžtines jungtis, junges, cilindrinius mazgus (pavyzdžiui, ritinėliai, velenai, krumpliaračiai arba guoliai) ir gaubtus – jiems naudojamos mūsų sriegių fiksavimo priemonės, tvirtinimo priemonės ir skystieji sandarinimo tarpikliai.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos