Paviršių apdorojimo sprendimai
Pramonės įrenginių restauravimas, \ntaisymas ir apsauga

Paviršių apdorojimo sprendimai

Pramonės įrenginių restauravimas, \ntaisymas ir apsauga

Paviršių apdorojimo sprendimai

Nepalankioje aplinkoje, esant ekstremalioms sąlygoms ir susidarant dideliems įtempiams ilgainiui nusidėvi net aukščiausios kokybės įrenginių komponentai. Naujoviški Loctite paviršių apdorojimo sprendimai suteikia galimybę restauruoti, taisyti ir apsaugoti pramonės įrenginius. Kad ir kokie būtų profesiniai poreikiai techninės priežiūros srityje, naudodami veiksmingus Loctite paviršių apdorojimo produktus galėsite įveikti visus, pavyzdžiui, korozijos, dildymo ir cheminių medžiagų poveikio keliamus sunkumus.

Sparčiosios nuorodos:
Taikymas      Privalumai      Paslaugos      Produktai      Kontaktai


Naudojimo pavyzdžiai

Kad ir kokie sunkumai trukdytų, visada atsiras poreikius atitinkantis Loctite sprendimas.

Privalumai

Pasinaudokite mūsų kompetencijomis, kad galėtumėte įgyvendinti visus, savo bendrovėje kylančius, paviršių apdorojimo poreikius:

Padidinkite patikimumą

restauruodami nusidėvėjusias dalis ir atkurdami jų tinkamumą naudoti

 
Pagerinkite saugą

išvengdami nelaimingų atsitikimų darbe, įvykstančių dėl suirusių dalių

 

Sutaupykite laiko

dėl sumažėjusių prastovų ir ilgesnės dalių eksploatavimo trukmės

 
Sumažinkite sąnaudų

išvengdami dalių keitimo ir sumažindami atsarginių dalių poreikį

 


Produktų taikymo inžinierių parama ir paslaugos

Patyrę Henkel inžinieriai pasiryžę teikti aukščiausio lygio techninę paramą ir pagalbą įveikiant kilusius paviršių apdorojimo sunkumus.


Siekdama pasiūlyti ne tik produktus, bet ir profesionalias jų pritaikymo paslaugas bendrovė Henkel bendradarbiauja su atrinktais pramonės įrenginių techninės priežiūros paslaugų teikėjais. Šie paslaugų teikėjai turi būtinų darbuotojų ir įgūdžių, kad galėtų atlikti reikiamus darbus. Tais pačiais standartais besivadovaujantys paslaugų teikėjai gali įgyti Henkel sertifikuoto paslaugų teikimo centro vardą. Spustelėję čia sužinosite daugiau apie Henkel sertifikuotus paslaugų teikimo centrus.

Kreipkitės į mus dabar ir suteiksime daugiau informacijos apie mūsų produktus, nurodysime paslaugų kainą arba parengsime pasiūlymą dėl mokymų!

Produktai

Naudojant Loctite paviršių apdorojimo produktus galima restauruoti, taisyti ir apsaugoti visus pramonės įrenginius. Produktų asortimentas suteikia galimybę pasiūlyti įvairiapusį sprendimą: valikliais įrenginiai paruošiami tvarkyti, paprastais naudoti metalų taisymo produktais likviduojami mechaniniai pažeidimai, o apsauginėmis dangomis ir mišiniais komponentai apsaugomi nuo mechaninio ir cheminio terpės poveikio.

Valymas

Tik kruopščiai nuvalius komponentus įmanoma sėkmingai padengti juos metalų taisymo produktais ir apsauginėmis dangomis bei mišiniais. Paruoškite įrenginius ilgam apsaugoti paviršių apdorojimo priemonėmis. Paprastais naudoti Loctite valikliais visiškai pašalinami nešvarumai, tepalai ir cheminiai teršalai.

  Daugiau
Metalu užpildyti mišiniai

Taisant metalus Loctite metalu užpildytais mišiniais galima sparčiai suremontuoti nusidėvėjusias ir apgadintas dalis. Komponentai gali likti gamybos linijoje – jų nereikia virinti. Jei reikia sutaisyti mechaniškai pažeistas arba sulūžusias dalis, mūsų mišiniai užtikrina patikimus rezultatus.

  Daugiau
Apsauginės dangos ir mišiniai

Siekiant užtikrinti kuo mažesnes techninės priežiūros sąnaudas ir prastovų trukmę, ypač svarbu apsaugoti įrenginių paviršius nuo išorinio poveikio. Veiksmingiausia, saugiausia ir patikimiausia priemonė – naujoviškos apsauginės dangos ir mišiniai, skirti apsaugai nuo korozijos, dildymo, agresyviai veikiančių cheminių medžiagų ir kitų nepalankių sąlygų.

  Daugiau

Spustelėję čia galėsite peržiūrėti visą produktų asortimentą:

Produktų apžvalga Spustelėję čia galėsite peržiūrėti visą paviršių apdorojimo produktų asortimentą Daugiau

Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos