Apsauga nuo rūdžių, gruntavimas ir dar daugiau – „Loctite“ paviršių paruošimas

„Loctite“ siūlo platų paviršių paruošimui skirtų produktų asortimentą. Jame yra nuo korozijos apsaugančių produktų, kaip antai apsaugos nuo rūdžių ir jų šalinimo priemonės, taip pat gruntai, dangos bei apsauginio plovimo priemonės.

Pažvelkite į platų medžiagų, skirtų gerinti paviršių būklę, spektrą.


  • pavidalas 
  • paskirtis 
  • išvaizda 
  • sukibimo stipris  
  • atsparumas korozijai

 


Apsauga nuo rūdžių konversine danga

Veiksmingos apsaugos nuo rūdžių priemonės ne tik saugo nuo korozijos, bet taip pat turi būti kuo rentabilesnės ir kuo mažiau kenksmingos aplinkai. „Loctite“ siūlo seriją šios srities produktų, kuriuose yra ypač atsižvelgta į šiuos veiksnius.

Siekiant užtikrinti patikimą apsaugą nuo rūdžių, paviršius panardinamuoju arba purškiamuoju būdu pirmiausia gali būti dengiamas nuo korozijos apsaugančia konversine danga. Apsauginis plovimas – galutinio paruošimo etapo priemonė – didina apsaugą nuo rūdžių ir gerina paviršiaus sukibimą su dažais.

Įprastos ir greitosios rūdžių šalinimo priemonės

Rūdžių šalinimo priemonė išsklaido rūdis ir kartu suteikia laikiną arba nuolatinę apsaugą nuo korozijos. „Loctite“ siūlo universaliam naudojimui skirtą rūdžių šalinimo priemonę, pagamintą iš ypač skvarbios, bespalvės mineralinės alyvos, pasižyminčios geromis tepamosiomis ir laikinos apsaugos nuo rūdžių savybėmis.

Greitąją rūdžių šalinimo priemonę galima naudoti ypač sunkiai įveikiamose vietose. Užstrigę dalys, kaip antai varžtai, sraigtai arba veržlės ypač smarkiai atšaldomi, kad tuojau pat vieni nuo kitų atšoktų. Dalys nuo korozijos apsaugomos visam laikui.


Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos