02.10.2013

 
 
 / 
Rodyti visus
 

InGas

„InGas“ – Lenkijoje įsikūrusi bendrovė, teikianti platų asortimentą paslaugų, susijusių su priešgaisrinių sistemų įrengimu. Jie specializuojasi montuodami stacionariąsias gaisro gesinimo dujomis sistemas patalpose, kuriose kitos priešgaisrinės sistemos yra neįmanomos arba neveiksmingos.

Nuo bendrovės įkūrimo 1994 metais jie įrengė per 700 priešgaisrinių sistemų daugiau nei 300 pastatų. Didelė bendrovės patirtis projektuojant, montuojant ir prižiūrint stacionariąsias gaisro gesinimo sistemas teikia jiems galimybę įgyvendinti net reikliausių klientų poreikius. Jie didžiuojasi ilgu sąrašu patenkintų klientų, kuriame yra ir šios bendrovės:

„T-Mobile Polska S.A.“
„PP Porty Lotnicze im. Fryderyka Chopina“
„Trybunał Konstytucyjny“
„Siemens Sp. z o.o.“
„Zamek Królewski na Wawelu“
„Telewizja Polska S.A.“
ir daugelis kitų.

Bendrovės misija – teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Siekdama tai užtikrinti, bendrovė sertifikavo savo įrangą ir paslaugas pagal daugelį gerai žinomų kokybės standartų, įskaitant įdiegtą kokybės vadybos sistemą pagal ISO 9001, ir pirmoji Lenkijoje gavo CNBOP sertifikatą, atitinkantį Europos draudimo bendrovių keliamus reikalavimus ir patvirtinantį paslaugų kokybę montuojant stacionariąsias gesinimo dujomis sistemas.

Bendrovė „InGas“ turi 30 darbuotojų, įskaitant kvalifikuotus projektuotojus ir montavimo bei techninės priežiūros brigadas. Jie bendradarbiauja su pirmaujančiais priešgaisrinių sistemų komponentų gamintojais.

Spartus pristatymas ir produktų universalumas yra tik dalis reikalavimų, kuriuos „InGas“ kelia tiekėjams. Medžiagos, kurias jie naudoja montuodami įrangą, turi visada atitikti tuos pačius aukštus standartus.

„Su „Henkel“ bendradarbiaujame nuo 2006 m. Vertiname jų profesionalų požiūrį ir patikimumą, – sako „InGas Sp. z o.o.“ dirbtuvių ir gamybos cecho vadovas p. Piotras Ostrowskis. – „Loctite“ 55 naudojamas specialiose priešgaisrinėse dujų sistemose. Esame pasirinkę šį produktą nuo 2006 metų dėl jo patikimumo ir surinkimo spartos, užtikrinančios, kad bet kuris įrenginys būtų parengtas naudoti vos jį sumontavus.“


„InGas“ taip pat atsakinga už jų pagamintų ir įrengtų sistemų visus būtinuosius techninės priežiūros darbus. Vamzdyno srieginių jungčių patikimumas tikrinamas periodiškai. Pagal patikrų rezultatus matyti, kad net ir po kelių metų nuo sumontavimo vamzdynai yra sandarūs. Tai nepriekaištingo montuotojų darbo ir aukštos „Loctite“ 55 kokybės įrodymas. 
 
Pasak p. Ostrowskio, „Loctite“ 55 yra toks patikimas produktas, kad metų metus nėra realaus poreikio tikrinti jungtis.
„InGas“ taip pat naudoja ir kitus „Henkel“ produktus, pavyzdžiui, dalių valiklį „Loctite“ 7063, „Loctite“ 577 ir „Loctite“ 542.
Bendrovė skiria daug dėmesio saugos ir sveikatos bei darnos reikalams. Jie turi patvirtintą atliekų tvarkymo procedūrą ir yra gavę leidimą rinkti bei gabenti atliekas. Jų darbuotojai reguliariai lavinami periodiniuose saugos ir sveikatos kursuose.Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos