02.10.2013

 
 
 / 
Rodyti visus
 

Herz

„Herz“ įkurta 1896 metais. Pagrindinė jos veiklos sritis – energijos vartojimo požiūriu efektyvūs šildymo, vėsinimo ir sanitarinės technikos sprendimai.

Bendrovė garsėja ir vertinama dėl aukštos kokybės gaminių bei sprendimų ir patikimos techninės pagalbos. Jie ypač didžiuojasi savo mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos darbu bei kuriamais naujais gaminiais, suteikiančiais bendrovei daugiau pridėtinės vertės.

„Klijus ir sandariklius gamyboje sėkmingai naudojame jau daugelį metų. „Henkel“ yra pagrindinė mūsų tiekėja šioje srityje, todėl mes mielai sutikome su idėja parekomenduoti naudoti „Loctite“ 55, nes esame įsitikinę visų „Henkel“ produktų kokybe ir patikimumu“, – sako „Herz d.d. Slovenia“ pardavimo vadovas Borutas Švajgeris. „Montuodami ir surinkdami visus savo gaminius, kuriuose reikia sandarinti sriegius, šią funkciją patikime „Loctite“ 55 ir rekomenduojame jį naudoti, kada beprireiktų. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, ar produktas skirtas konkrečiam gaminiui ir atitinka techninius reikalavimus“, – tęsia p. Švajgeris.
„Herz“, kaip ir „Henkel“, puoselėja rimtą požiūrį į darną bei saugą ir sveikatą. „Mes rūpinamės tinkama darbo aplinka ir efektyviu energijos vartojimu gamyboje, pavyzdžiui, pertekline šiluma metalo kalimo procese“, – sako p. Švajgeris.Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos