HENKEL PADEDA DAKARUI

Ir vėl Henkel technikos specialistai padės 2010 m. sausio 1 d. Buenos Airėse startuojančio Dakaro ralio dalyviams. Kaip vienas iš oficialių šių varginančių varžybų rėmėjų, Henkel siunčia savo techninį personalą bei daugybę Loctite, Teroson ir Plastic Padding produktų, kurie padės varžybų dalyviams, jei jiems prireiks remontuoti transporto priemonę, kad užbaigtų 16 dienų truksiančias lenktynes sudėtingose Pietų Amerikos žemėse.

Paveikslėliuose 2008 ralio akimirkos Buenos Airėse.

Praeityje daug automobilių ir motociklų vairuotojų pasinaudojo Henkel specialistų teikiama pagalba bei sriegių fiksavimo ir klijavimo, užpildymo medžiagų, o taip pat plastiko remonto komplektų privalumais.

Pavyzdžiui, stipriai sugadinto automobilio sparno remontui naudojant Terokal-9225 plastiko klijus ir Kevlar kilimėlį prireikė mažiau kaip valandos.
O kitu atveju, pažeidus izoliacinį sluoksnį, į varžybų dalyvio automobilio kabiną pradėjo veržtis kuro garai. Taip atsitiko dėl didžiulės automobilio vibracijos ir patiriamų smūgių. Su Loctite 542 sandariklis hidraulikai buvo užsandarinti vamzdžiai ir dalys saugiau pritvirtintos reikiamose vietose. Galvutė buvo užsandarinta gelio konsistencijos Loctite 518 flanšų sandarikliu, kuris tarpus užpildo iki 0,5 mm. 

Priekinis automobilio stiklas yra vienas svarbiausių saugumą užtikrinančių komponentų. Tiesa yra ta, kad vieną trečiąją viršutinės kėbulo dalies ir tvirtinimo armatūros stiprumo užtikrina saugiai ir profesionaliai įstatytas priekinis stiklas. Daugelis varžovų pastebėjo, kad Terostat 8630 2K HMLC yra puikus pasirinkimas, kai reikia greitai sutaisyti stiklą.
Dakaro ralis yra vienos iš pačių sudėtingiausių varžybų pasaulyje. Daug pastangų reikalaujančiose sąlygose lenktyniaujančių automobilių, motociklų, sunkvežimių ir pagalbinio transporto dalys patiria didžiules apkrovas. Henkel produktai jau ne kartą greitai ir patikimai pasitarnavo pačiose sudėtingiausiose situacijose ir, žinoma, Henkel taps lenktynininkų pagalbininku Pietų Amerikoje sausio mėnesį.

www.henkel.com/dakar

http://tracking.dakar.com/henkel/index_us.html

www.dakaradventure.com


 


Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos