02.10.2013

 
 
 / 
Rodyti visus
 

Grundfos

„Grundfos“ – viena pirmaujančių bendrovių siurblių pramonėje, per metus pagaminanti po 16 milijonų profesionalių siurblių.

Jos pagrindinės gaminių grupės yra apytakiniai siurbliai (šildymo ir vėsinimo sistemoms), išcentriniai siurbliai vandens valymo bei geriamojo vandens sistemoms ir dozavimo siurbliai. Bendrovė yra lyderė apytakinių siurblių rinkoje, kurioje užima 50 % dalį.
„Grundfos“ gamina ne tik siurblius, bet ir elektros variklius bei elektroninius įtaisus siurbliams ir kitus gaminius, taip pat medžiagas „BioBooster“ ir „Lifelink“ padaliniams, kurie suteikia bendrovei „Grundfos“ naujų verslo galimybių. Pastaruoju metu pristatytas „Blueflux“ reiškia ne tik technologijos ženklą, bet ir naują standartą. Ji leidžia sutaupyti 60 % energijos ir užtikrina technologijų atitiktį 2015 metų standartams, todėl „Grundfos“ gaminiai tampa efektyviausiai vartojančiais energiją gaminiais visoje rinkoje.
Bendroves „Henkel“ ir „Grundfos“ partnerystė sieja ne tik gamybos srityje. Ji taip pat naudinga prižiūrint gamyklų įrenginius ir įtaisus, kuriuos „Grundfos“ tiekia į rinką.

„Puikiai žinome „Loctite“ 55 techninius privalumus – naudojame šį produktą montuodami savo įtaisus, – sako p. Kovácsas, kuris atsakingas už techninę priežiūrą „Grundfos“ padalinyje Vengrijoje. – Tai patikimas produktas, kuriuo ypač rekomenduojame sandarinti visas sriegines jungtis montuojant mūsų gaminamus siurblius. Ši rekomendacija – visiems montuotojams profesionalams, dirbantiems su mūsų gaminiais.“
Rūpinantis „Grundfos“ įrenginių technine priežiūra naudojami įvairiausi „Henkel“ produktai – nuo „Loctite“ anaerobinių priemonių ir cianoakrilatų iki tepalų, valiklių ir sandariklių.
Darnos tema yra bendra abiems – „Grundfos“ ir „Henkel“. Bendrovė „Grundfos“, kaip ir „Henkel“, ypač rimtai rūpinasi mūsų aplinka ir gamyboje taiko griežtas saugos ir sveikatos taisykle.Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos