02.10.2013

 
 
 / 
Rodyti visus
 

Centrometal

1965 metais Karlo Zidaričius įkūrė mažą privačią bendrovę, kuri daugiausia vertėsi centrinio šildymo sistemų įrengimu.

Ši bendrovė pradėjo gaminti katilus pagal klientų poreikius ir nustatė pagrindinę „Centrometal d.o.o.“, kuri įkurta 1990 metais, plėtros kryptį. Dviejų p. Zidaričiaus sūnų vadovaujamoje bendrovėje šiandien dirba 220 darbuotojų. Ji eksportuoja per 80 % savo produkcijos į daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. „Centrometal“ neapsiriboja vien gamykla. Jie turi savo mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos centrą bei mokymo centrą jauniesiems šildymo įrangos ir sistemų montuotojams ir techninės priežiūros specialistams. Juo bendrovė ypač didžiuojasi.

Aukščiausios kokybės gaminiai, efektyvus energijos vartojimas, aplinkos tausojimas ir, visų svarbiausia, patenkinti klientai yra dabartinės „Centrometal“ filosofijos kertiniai akmenys. Bendrovė gamina centrinio šildymo ir buitinio vandens šildymo įrangą, pritaikytą atsinaujinantiesiems energijos šaltiniams, pavyzdžiui, biomasei ir saulės energijai. Plačiame įvairiausių bendrovės katilų asortimente yra kūrenamų kietuoju kuru, mediena arba medienos granulėmis, mazutu, dujomis arba maitinamų elektra katilų, kurių galia prasideda nuo 6 ir siekia 2 500 kW. Vis dėlto, geriausiai perkamas gaminys – kombinuotasis katilas, kūrenamas kietuoju kuru ir medienos granulėmis.

„Rinkdamiesi tiekėjus labiausiai vertiname aukščiausią produktų kokybę, gerą vertės ir kainos santykį ir įsipareigojimą laikytis tiekimo terminų, – sako „Centrometal d.o.o.“ pirkimo skyriaus vadovas p. Darko Puklavecas. – Su „Henkel“ bendradarbiaujame jau bene penkiolika metų. Mes ypač vertiname jų pardavimo inžinierių žinias, kompetenciją, skubų reagavimą ir gebėjimą rasti reikiamą sprendimą.“
„Centrometal“ gamykloje „Loctite“ 55 pradėtas naudoti vos pasirodęs rinkoje ir, palaipsniui pakeisdamas linų pluoštą, tapo išskirtiniu produktu, naudojamu sandarinant visus sriegius. „Vynioju jį ant kiekvieno sriegio. Jis puikus – niekada negrįšiu prie linų pluošto“, – sako „Centrometal“ gamyklos meistras p. Branko Brkinjačas.
„Centrometal“ gamybos ir techninės priežiūros srityse naudojamas ne tik „Loctite“ 55, bet ir kiti „Henkel“ produktai, iš kurių du yra sriegių fiksavimo priemonė „Loctite“ 243 ir skystasis metalas „Loctite“ 3450.Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos