Centrinės ir rytų Europos platintojų susitikimas - Geriausiųjų susitikimas, 2 leidimas

Buvo įrodyta, kad centrinės ir rytų Europos platintojų varžybos, kurias pradėjo rengti bendroji pramonė 2009 m., yra ypač sėkmingas motyvacijos faktorius programoje dalyvaujantiems platintojams. Programos, kurio pavadinimas “Lenktyniauk su geriausiais” metu platintojai dirbo labai stipriai, kad pasiektų kuo didesnio augimo ir įrodytų savo indėlį į partnerystę su Henkel.

Nauja laimėtojų grupė, 28 platintojai ir 14 pardavimo kolegų buvo sutikti Heidelberge, kur jie dalyvavo ekskursijoje po Henkel Teroson gamyklą. Po pietų buvo suorganizuota išvyka su gidu po vaizdingas Heidelbergo miesto centro vietoves. 
 
Dviejų kitų dienų veikla buvo susijusiu su praktinėmis technologinės partnerystės programomis. Ši Henkel Loctite® ir Porsche Motorsport partnerystė buvo įkurta 2009 m. pradžioje. Abu prekiniai ženklai yra žinomi kaip nauji, aukštos kokybės, gerą reputaciją turintys ženklai. Jie yra sinonimiški žodžiams patikimumas, naujovės ir puikus darbas.  Loctite® klijai ir sandarikliai turi ypač svarbų vaidmenį ruošiantis lenktynėms, aptarnaujant  ir gaminant lenktyninius automobilius.


Šio renginio metu svečiai iš visų centrinės ir rytų Europos regionų buvo priimti ypač svetingai. Dalyviai turėjo galimybę pavairuoti skirtingus Porsche automobilių modelius pačiomis gražiausiomis Vokietijos vietovėmis, svečiai gyveno ypač geruose viešbučiuose, o pietavo rafinuotuose restoranuose.

Renginio pabaigoje išsakyta svečių mintis buvo labai aiški: dirbsime labai stipriai, kad galėtume dalyvauti ir 2011 m. Henkel-Porsche  programojeSparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos