Naujienos

Čia rasite paskutinių „Loctite“ naujienų. Prašome kreiptis į mus, jei nerandate ieškomos informacijos.

filter

 

10/02/2013
Centrometal 

1965 metais Karlo Zidaričius įkūrė mažą privačią bendrovę, kuri daugiausia vertėsi centrinio šildymo sistemų įrengimu.

  Daugiau
10/02/2013
InGas 

„InGas“ – Lenkijoje įsikūrusi bendrovė, teikianti platų asortimentą paslaugų, susijusių su priešgaisrinių sistemų įrengimu. Jie specializuojasi montuodami stacionariąsias gaisro gesinimo dujomis sistemas patalpose, kuriose kitos priešgaisrinės sistemos yra neįmanomos arba neveiksmingos.

  Daugiau
10/02/2013
Sardina 

Bendrovė „Sardina“ dirba su žuvimi – nuo žuvų ir moliuskų auginimo, perdirbimo, konservavimo iki šviežios žuvies šaldymo ir sūdytos žuvies bei žuvų miltų gamybos.

  Daugiau
10/02/2013
Grundfos 

„Grundfos“ – viena pirmaujančių bendrovių siurblių pramonėje, per metus pagaminanti po 16 milijonų profesionalių siurblių.

  Daugiau
10/02/2013
Protherm 

„Protherm“ priklauso „Vaillant“ grupei, įsikūrusiai Vokietijoje. Bendrovė gamina nekondensacinius sieninius ir pastatomuosius dujinius katilus, elektrinius vandens šildytuvus bei kondensacinius sieninius ir pastatomuosius dujinius katilus.

  Daugiau
10/02/2013
Pavlović Plin 

„Pavlović Plin“ – privati bendrovė, įkurta 2009 metais. Pagrindinė jų veiklos sritis yra vandens, nuotekų, šildymo ir dujų įrenginiai.

  Daugiau
10/02/2013
Herz 

„Herz“ įkurta 1896 metais. Pagrindinė jos veiklos sritis – energijos vartojimo požiūriu efektyvūs šildymo, vėsinimo ir sanitarinės technikos sprendimai.

  Daugiau
10/02/2013
Hawle 

Bendrovė HAWLE Armatury šiandien yra svarbiausia vandens pramonės sklendžių ir jungiamųjų dalių tiekėja ir gamintoja Čekijos Respublikoje.

  Daugiau
10/02/2013
Traco-Invest 

„Traco-Invest Ltd.“ – privataus kapitalo bendrovė, įkurta 1998 metais Belgrade. Ją sudaro keletas padalinių, įskaitant projektavimo ir planavimo, automatizavimo, vamzdynų ir nuotekų sistemų, šildymo ir oro kondicionavimo bei sprinklerinių sistemų.

  Daugiau
10/06/2011
Silver Star 

Love it or hate it, you will never forget it.1,620m long and 73m high for a three-minute adrenaline-filled ride!

  Daugiau
10/04/2011
A beast, but beautiful 

It is getting dark, it is already -16°C, it is beginning to snow and you are on an icy 30 degree-steep slope. Not exactly perfect driving conditions, but the sleek metallic silver Prinoth Beast does not even blink. No wonder this monster piste groomer is the most powerful in the world! It is also the most efficient, with over 40% more grooming area, which is good news for the environment.

  Daugiau
Centrinės ir rytų Europos platintojų susitikimas - Geriausiųjų susitikimas, 2 leidimas  

Buvo įrodyta, kad centrinės ir rytų Europos platintojų varžybos, kurias pradėjo rengti bendroji pramonė 2009 m., yra ypač sėkmingas motyvacijos faktorius programoje dalyvaujantiems platintojams. Programos, kurio pavadinimas “Lenktyniauk su geriausiais” metu platintojai dirbo labai stipriai, kad pasiektų kuo didesnio augimo ir įrodytų savo indėlį į partnerystę su Henkel.

  Daugiau
Paveikslėliuose 2008 ralio akimirkos Buenos Airėse.
HENKEL PADEDA DAKARUI 

Ir vėl Henkel technikos specialistai padės 2010 m. sausio 1 d. Buenos Airėse startuojančio Dakaro ralio dalyviams. Kaip vienas iš oficialių šių varginančių varžybų rėmėjų, Henkel siunčia savo techninį personalą bei daugybę Loctite, Teroson ir Plastic Padding produktų, kurie padės varžybų dalyviams, jei jiems prireiks remontuoti transporto priemonę, kad užbaigtų 16 dienų truksiančias lenktynes sudėtingose Pietų Amerikos žemėse.

  Daugiau

Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos