Maisto ir gėrimų pramonės mašinos


Maisto ir gėrimų pramonės mašinos turi atitikti griežčiausius reikalavimus. Henkel padeda maisto ir gėrimų pramonės mašinų gamintojams įveikti įvairiausias surinkimo, sandarinimo, tepimo ir paviršių apdorojimo užduotis.

Mūsų klientai, dirbantys maisto ir gėrimų pramonės srityje, naudoja daugybę „Henkel“ sprendimų. Pasinaudokite mūsų naujausiais pasiekimais ir pamiršite daugumą maisto ir gėrimų gamyboje kylančių sunkumų! Siūlome pagalbą, kuria pasinaudoję mašinų gamintojai turės akivaizdžios naudos:
   • Spartus ir tvarus mašinų gaubtų, stebėjimo langų ir varžtinių jungčių surinkimas bei sandarinimas moderniausiais konstrukciniais klijais, lanksčiaisiais klijais ir sandarikliais, puikiai pritaikytais nerūdijančiam plienui ir stiklui.
   • Naudojamos medžiagos, pripažintos tinkamomis sąlyčiui su vandeniu ir maistu.
   • Patikimi maisto gamybos mašinų tepimo sprendimai naudojant saugias tepimo priemones.
   • Paprastesnės ir spartesnės skysčių sistemos, pritaikytos bet kokioms eksploatavimo sąlygoms, užtikrinamos naudojant sriegių sandariklius.
   • Galimybė sparčiai klijuoti mažas dalis, valytuvus, guminius sandariklius ir etiketes, renkantis Henkel momentinius klijus.
   • Sustiprinti, patikimi ir tvarūs mechanizmai, galintys veikti sparčiau ir esant didesnei apkrovai, įskaitant varžtines jungtis, cilindrinius mazgus (pavyzdžiui, ritinėliai, velenai, krumpliaračiai arba guoliai), žingsninius įtaisus ir gaubtus – jiems naudojamos praktikoje išbandytos sriegių fiksavimo priemonės, tvirtinimo priemonės ir skystieji sandarinimo tarpikliai.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos