Kitos svetainės

„Henkel“ sukūrė seriją specialiai pramonei skirtų svetainių, kuriose pateikiami esminiai produktų privalumai, naujausios žinios, pasakojimai apie taikymo būdus, vaizdo įrašai ir dar daugiau. Norėdami pasiekti šias svetaines spustelėkite toliau pateiktas nuorodas ir pateksite tiesiai į jų puslapius.Saugūs ir sveikatai nekenksmingi produktai

Naujosios saugių ir sveikatai nekenksmingų Loctite produktų markės – dar vienas šuolis į priekį Henkel inovacijų kelyje. Nenorėdama prarasti veiksmingumo, Henkel komanda sugebėjo sukurti produktus taip, kad juose derėtų ir patikimai aukštas Loctite veiksmingumas, ir „švarus“ saugos ir sveikatos duomenų lapas.

  www.loctitesolutions.com


Loctite

Naujausias sprendimas santechnikos ir šildymo sistemų montavimo darbams. Ar žinote, kad naudodami sriegių sandarinimo siūlą „Loctite 55“ savo sąnaudas galite sumažinti 45 % lyginant su linų pluoštu? Šio revoliucingojo produkto svetainėje pateikiama vaizdo medžiaga, produkto duomenys, susiję gaminiai ir dar daugiau.

  Loctite 55


Konstrukcinis klijavimas

Klijavimas – tai procesas, kurio metu tvirtai ir ilgam klijais sujungiamos dvi panašios arba skirtingos medžiagos. Didžiulė mūsų patirtis ir konstrukciniam klijavimui skirtų produktų asortimentas leidžia surasti sprendimą bet kokiam procesui. Trumpiau tariant – tai visapusiškas klijavimas (360° bonding).

  360° Bonding

Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos