Apsauga nuo korozijos iš šios srities specialistų rankų – apsaugokite automobilius „Teroson“ kėbulų apačios danga

Automobilių kėbulų apačią reikia apsaugoti ne šiaip sau. „Teroson“ kėbulų apačios dangos – tai visapusiai ir patikimi produktai, apsaugantys nuo daugelio pavojų – korozijos, dilimo ir išdaužymo akmenukais – kurie visi gali sukelti rimtą, tačiau sunkiai pastebimą saugos pablogėjimo riziką.


Populiarios „Henkel“ grupės novatoriškų prekių ženklu „Teroson“ ženklinami ne vieną dešimtmetį kuriami puikios kokybės kėbulų taisymo ir kėbulų apačios dangų produktai, patikimumu užkariavę ir automobilių gamybos, ir jų techninės priežiūros srityje dirbančių klientų simpatijas. Mes ne tik ypatingą dėmesį skiriame kokybei, tačiau suprantame, kad produktų patogumas naudoti yra ne mažiau svarbus! Todėl mūsų gaminamas kėbulų apačios apsaugos nuo korozijos priemones galima tepti mentelėmis ir teptukais, be to, gaminami ir purškiamieji kėbulų apačios apsaugos produktai!

Šiandien mes tikime kuriamų ekologiškos sudėties produktų ateitimi. Jei kada prireiktų vandens pagrindu pagamintos antikorozinės dangos ertmėms, teiraukitės „Terotox Aqualine“! Patikima kėbulų apačios danga, padedanti saugoti aplinką ir užtikrinti klientų saugumą – tai „Henkel“ gaminami „Teroson“ produktai, skirti Jūsų autoservisui!


Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos