Kasyba ir uolienų perdirbimas


Turėdami gilių žinių apie tai, kaip gaminamos ir prižiūrimos mineralų ir uolienų gavybos ir perdirbimo mašinos, įgauname unikalią perspektyvą efektyviai spręsti daugumą užduočių, su kuriomis susiduria mūsų klientai.

Išsamus mūsų sprendimų asortimentas apima reikliausias produktų taikymo sritis. Išnaudokite mūsų technologines žinias ir suteikite mums galimybę patobulinti jūsų mašinas įvairiuose jų eksploatavimo laikotarpio etapuose:
   • Spartesni ir sertifikatais patvirtinti mašinų montavimo sprendimai naudojant mūsų tvirtus jūrų technikos atraminių pagalvių gamybos produktus.
   • Nuo dėvėjimosi ir korozijos apsaugantys, paprasti prižiūrėti sprendimai naudojant polimerų kompozitus.
   • Paprastesnės ir spartesnės skysčių sistemos, pritaikytos bet kokioms eksploatavimo sąlygoms, užtikrinamos naudojant Henkel sriegių sandariklius.
   • Galimybė sparčiai klijuoti mažas dalis, valytuvus, guminius sandariklius ir etiketes naudojant lengvai tepamus momentinius klijus.
   • Sustiprinti, patikimi ir tvarūs mechanizmai, galintys veikti sparčiau ir esant didesnei apkrovai, įskaitant varžtines jungtis, junges, cilindrinius mazgus (pavyzdžiui, ritinėliai, velenai, krumpliaračiai arba guoliai), sandariuosius gaubtus ir junges – jiems naudojamos moderniausios sriegių fiksavimo priemonės, tvirtinimo priemonės ir skystieji sandarinimo tarpikliai.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos