Istorija

Loctite korporacijos pradžia buvo Trinity College koledžo požeminėje laboratorijoje Dr. Vernon Krieble iniciatyva iš Hartfordo, Konektikuto apylinkės, 1953 m. Šis iniciatyvus chemijos profesorius sukūrė klijų naudojimo sistemą, skirtą unikalioms klijavimo dervoms, kuri sustingdina beorėje aplinkoje anaerobinius sandariklius.
 
Loctite® oficialiai ir viešai debiutavo universiteto klubo spaudos konferencijoje, rengtoje Niu Jorke 1956 m. liepos 26 d. Pažadai išspręsti problemas dėl per laiką mechanizmuose ir prietaisuose atsilaisvinančių veržlių ir varžtų, kurias klientai nuo senų laikų laikė neįveikiamomis, paskatino didelį žmonių susidomėjimą.

1960 m. cianoakrilatai (taip pat žinomi kaip CA arba „Super klijai“, labai greiti, vienos dalies, kambario temperatūroje stingstantys pramoniniai klijai) buvo pristatyti su Loctite® ženklu. Iš to sekė silikonai, epoksidai, akrilikai ir sekančių Loctite® anaerobinių ir cianoakrilato technologijų ir produktų kartų plėtotė.

Per visą tą laiką Loctite® nuolatos sukurdavo nišas rinkoje atrasdama naujų galimybių ten, kur niekas jų net nesitikėjo. Nuo pat įkūrimo, kai pagamintas produktas išsprendė „neišsprendžiamas“ problemas, Loctite visad siekia sėkmes remdamasi inovacijomis.

Loctite 1997 m. įsigijo Henkel ir nuo tada šis prekybinis ženklas išlieka tarp įmonės pagrindinių.


Sparčiosios nuorodos
Reikia pagalbos?

Skambinkite:
+ 370 6868 2933

Daugialypė informacija ir siuntos