Gamyba ir pakavimas


Pakavimo mašinų gamintojai užsiima pačių įvairiausių įrenginių gamyba – nuo popieriaus, kartono, daugiasluoksnių medžiagų ir kitų pakavimo ruošinių laminavimo ir perdirbimo mašinų iki įrenginių, skirtų pildyti, lankstyti ir uždaryti pakuotes.

Konstruojant tokias mašinas dažnai privalu laikytis reikalavimų, reglamentuojančių tinkamumą maisto ir gėrimų pramonėje.
Išnaudokite privalumus, kuriuos teikia mūsų platus sprendimų asortimentas, apimantis reikliausias produktų taikymo sritis. Išspręskite daugumą gamybos ir pakavimo mašinų srityje kylančių užduočių ir pasinaudokite mūsų naujausių pasiekimų teikiama nauda:
   • Spartus ir tvarus mašinų gaubtų, stebėjimo langų ir varžtinių jungčių surinkimas bei sandarinimas patikimais konstrukciniais klijais, lanksčiaisiais klijais ir sandarikliais, puikiai pritaikytais nerūdijančiam plienui ir stiklui.
   • Naudojamos medžiagos, pripažintos tinkamomis sąlyčiui su vandeniu ir maistu.
   • Patikimi maisto gamybos mašinų tepimo sprendimai naudojant saugias tepimo priemones.
   • Paprastesnės ir spartesnės skysčių sistemos, pritaikytos bet kokioms eksploatavimo sąlygoms, užtikrinamos mūsų tvirtais sriegių sandarikliais.
   • Galimybė sparčiai klijuoti mažas dalis, valytuvus, guminius sandariklius ir etiketes naudojant mūsų momentinius klijus.
   • Sustiprinti, patikimi ir tvarūs mechanizmai, galintys veikti sparčiau ir esant didesnei apkrovai, įskaitant varžtines jungtis, cilindrinius mazgus (pavyzdžiui, ritinėliai, velenai, krumpliaračiai arba guoliai), žingsninius įtaisus ir gaubtus – jiems naudojamos gerai išbandytos sriegių fiksavimo priemonės, tvirtinimo priemonės ir skystieji sandarinimo tarpikliai.


Sparčiosios nuorodos
Daugialypė informacija ir siuntos