Privatumo pareiškimas

1. Bendroji informacija
Bendrovė „Henkel“ gerbia kiekvieno asmens, besilankančio mūsų interneto svetainėse, privatumą. Šiuose privatumo nuostatuose pateikiama informacija apie tai, kokią informaciją bendrovė „Henkel“ rinks  ir kaip ją naudos. Pareiškime taip pat nurodysime, kaip jūs galite patikrinti šioje interneto svetainėje bendrovei „Henkel“ pateiktų savo asmens duomenų tikslumą ir kaip galite paprašyti, kad mes pašalintume jūsų asmens duomenis iš savo duomenų bazių.

2. Asmens duomenys
Kai lankysitės mūsų interneto svetainėje, mes nerinksime jokių jūsų asmens duomenų (pvz., jūsų vardo, pavardės, adreso, telefono numerio, socialinio draudimo numerio, sąskaitų ir pristatymo informacijos, kredito kortelės duomenų arba el. pašto adreso), jeigu jūs savanoriškai jų nepateiksite. Jeigu naudojatės mūsų interneto svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų privatumo nuostatų, paskelbtų šioje interneto svetainės skiltyje, sąlygomis. Jeigu nesutinkate su bet kuria šių nuostatų sąlyga, šioje interneto svetainėje nepateikite jokių asmens duomenų. Jeigu nuspręsite šioje interneto svetainėje nepateikti asmens duomenų, jūs negalėsite atlikti tam tikrų veiksmų, pavyzdžiui, neturėsite prieigos prie tam tikrų šios interneto svetainės skilčių, negalėsite dalyvauti loterijose arba konkursuose arba siųsti mums el. pašto žinučių. 

3. Asmens duomenų naudojimas
Jūsų savanoriškai mums pateiktus asmens duomenis mes naudosime tik teisės aktų leidžiamu būdu arba pagal jūsų išreikšto sutikimo apimtį. Bendrovė „Henkel“ be jūsų sutikimo neperduos ir neparduos jūsų asmens duomenų jokiai išorinei organizacijai tos organizacijos naudojimuisi. Jūsų duomenys gali būti pasidalinti su bendrovės „Henkel“ agentais arba rangovais, kai tai reikalinga šiems asmenims arba įmonėms teikiant bendrovei „Henkel“ paslaugas. Atkreipiame dėmesį, kad mes pateiksime jūsų asmens duomenis, jeigu to reikalauja įstatymai, kratos orderis, teismo šaukimas arba sprendimas.

4. Saugumas
Bendrovė „Henkel“ yra įsipareigojusi saugiai saugoti jūsų pateiktus duomenis ir imsis visų pagrįstų atsargumo priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti nuo praradimo, netinkamo naudojimo arba pakeitimo. Bendrovės „Henkel“ agentai arba rangovai, turintys prieigą prie jūsų asmens duomenų dėl paslaugų teikimo bendrovei „Henkel“, privalo laikyti šią informaciją konfidencialia ir negali naudoti šios informacijos kitais tikslais nei paslaugoms, kurias jie teikia bendrovei „Henkel“, teikti.

5. Vaikų asmens duomenys
Bendrovė „Henkel“ neketina rinkti jokių asmens duomenų iš jaunesnių nei 14 metų asmenų. Svetainės naudotojai iki 14 metų neturėtų pateikti mums jokių asmens duomenų. Jeigu reikia, bendrovė „Henkel“ konkrečiai nurodys vaikams nepateikti tokių duomenų mūsų interneto svetainėse arba reklamose. Jeigu vaikas pateikė mums asmens duomenis, vaiko tėvas arba globėjas gali kreiptis į mus šių privatumo nuostatų 7 skiltyje nurodytu el. paštu arba adresu, jeigu nori, kad ši informacija būtų pašalinta iš mūsų įrašų. Dėsime pagrįstas pastangas, kad vaiko duomenys būtų pašalinti iš mūsų duomenų bazių.

6. Automatiškai renkama ne asmeninė informacija
Tam tikrais atvejais mes galime apie jus rinkti informaciją, kuri nėra laikytina asmens duomenimis. Šios informacijos pavyzdžiai gali būti tokie: kokią interneto naršyklę arba kompiuterio operacinę sistemą naudojate ir interneto svetainės, iš kurios jūs prisijungėte prie mūsų svetainės, arba reklamos domeno vardas. Be to, kai jūs peržiūrite vieną iš mūsų interneto svetainių arba reklamų, mes galime išsaugoti tam tikrą informaciją jūsų kompiuteryje. Ši informacija bus kaip slapukas arba panašus failas, kuris mums stipriai padės. Pavyzdžiui, slapukai leidžia mums geriau pritaikyti interneto svetainę arba reklamą jūsų interesams ir norams. Dauguma interneto naršyklių leidžia jums ištrinti slapukus iš savo kompiuterio kietojo disko, blokuoti visus slapukus arba gauti įspėjimą prieš išsaugant slapuką. Žr. savo naršyklės nurodymus arba žinyno ekraną, kad daugiau sužinotumėte apie šias funkcijas. Bendrovė „Henkel“ nerenka asmens duomenų automatiškai, bet mes galime susieti automatiškai surinktą informaciją su jūsų anksčiau pateikta ne asmenine informacija.

7. Kaip kreiptis į mus dėl savo asmens duomenų
Jeigu pateikėte asmens duomenis bendrovės „Henkel“ interneto svetainėje arba jeigu kitas asmuo pateikė jūsų asmens duomenis „Henkel“ interneto svetainėje ir jūs norėtumėte, kad šie duomenys būtų pašalinti iš mūsų rinkodaros duomenų bazių, kreipkitės į mus el. paštu arba rašykite laišką mūsų privatumo atitikties koordinatoriui bendrovėje „Henkel CEE GmbH“, Attn. Herrn Georg Novak, Erdbergstraße 29, A-1030 Viena, Austrija. Tuomet mes dėsime visas pagrįstas pastangas, kad pašalintume jūsų asmens duomenis iš savo bylų. Taip pat galite kreiptis į mus bet kuriuo iš minėtų būdų, kad paprašytumėte informacijos apie asmens duomenis, kuriuos bendrovė „Henkel“ turi apie jus savo interneto svetainėse. Bendrovė „Henkel“ dės visas pagrįstas pastangas, kad pateiktų jums šią informaciją ir ištaisytų visus šių duomenų faktinius netikslumus.

8. “Facebook” socialiniai įskiepiai
Mūsų tinklalapio puslapiuose galima įdiegti socialinio tinklapio facebook.com, priklausančio Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV ("Facebook"), įskiepius.

Tokiu įskiepiu gali būti atitinkamai “Facebook” “Patinka” arba "Gefällt mir" mygtukas. Atidarius vieną iš mūsų tinklalapio puslapių, kuriuose įdiegtas toks įskiepis, interneto naršyklė tiesiogiai susijungs su “Facebook” serveriais, o įskiepis bus rodomas ekrane per sąsają su naršykle. Įskiepis informuos “Facebook” serverį, kuriame iš mūsų tinklalapių apsilankėte.

Jei esate “Facebook” narys ir esate prisijungęs prie savo “Facebook” vartotojo paskyros, kai lankotės mūsų tinklalapyje, “Facebook” susies šią informaciją su Jūsų “Facebook” vartotojo paskyra. Pasinaudojus bet kuria įskiepio funkcija (pavyzdžiui, paspaudus mygtuką “Patinka”, palikus komentarą), ši informacija taip pat susiejama su Jūsų “Facebook” vartotojo paskyra. 

Išsamesnę informaciją apie “Facebook” atliekamą duomenų rinkimą ir naudojimą bei Jūsų teises ir galimybes ginti savo privatumą šiame kontekste rasite “Facebook” duomenų apsaugos informacijoje. 

Norėdami užkirsti kelią “Facebook” susieti Jūsų apsilankymą mūsų tinklalapyje su Jūsų “Facebook” vartotojo paskyra. prieš apsilankydami mūsų tinklalapiuose, turėsite atsijungti nuo “Facebook” vartotojo paskyros.


Produktai ir rinkos